top of page
_DSC_1385-b-WEB.jpg

Neurovědec koučem

Mám osobní poslání: chci lidem pomáhat při zdolávání těžkostí, překážek a výzev, které jim život staví do cesty. S pokorou a respektem přistupuji k individualitě každého člověka. Nikoho nesoudím. Protože velmi dobře vím, jaké je čelit povrchním soudům druhých.

  • Neurokouč na Facebooku
  • Neurokouč na LinkedIn
  • Neurokouč na Instagramu
vlnka-upper-dark.png

Můj příběh

V životě mě provázela šikana a později posměšky mého okolí. Smáli se některým projevům mému chování. Ve 32 letech mi diagnostikovali Touretteův syndrom, kterým trpím od svých deseti let. Tehdejší medicína tuto diagnózu neznala. Příznaky mé nemoci, bráno dnešní optikou, lékaři neléčili správně. Nevěděli jak. Léčba mi přinášela další těžkosti.

Navzdory zdravotním problémům a sociálním projevům mého okolí jsem se stal úspěšným neurovědcem. K úspěchu vedu vědecké týmy i samotné projekty.

Tehdy jsem zdravotní komplikace vnímal jako handicap. Hodně jsem pracoval a snažil jsem se předehnat celý svět. Extrémní pracovní zátěž a stres vedly k mému vyhoření. Znovu jsem se postavil na nohy a někde tady vznikla myšlenka, že spojím své vědecké poznatky a propojím je s koučováním.

Dnes pomáhám manažerům, vedoucím projektových týmů a specialistům, zaměřuji se na profesní rozvoj, osobní koučink, na práci s motivací, čas od času uspořádám kurz paměti, seberozvojový kurz, přednášky týkající se toho, jak funguje mozek, nebo zvládání stresu.

Stále se věnuji akademické a vědecké činnosti. Vedu vědecké týmy v roli manažera a profesního mentora. A v neposlední řadě formou veřejných přednášek v roli řečníka popularizuji poznatky z oblasti neurověd.

bottom of page